بهره برداری از پروژه های واحد فناوری با حضور هیات رئیسه دانشگاه

در مراسم دوشنبه 24آذر ماه پروژه های اتاق سرور،مجازی سازی سرورها، لینک ارتباطی بین دانشکده فنی و پردیزه علوم، پورتال استادان و همچنین رونمایی از سرور پست الکترونیک دانشگاهی با حضور هیأت رئیسه ، اعضا محترم هیآت علمی و دانشجویان دانشگاه به مناسبت هفته پژوهش با هزینه ی حدود 700میلیون تومان به بهره برداری رسیدند. 
در این جلسه ابتدا دکتر احتشام زاده معاون پژوهشی دانشگاه گزارشی از وضعیت سایت دانشگاه ارائه نمودند و پس از آن دکتر صانعی مدیرکل فناوری دانشگاه به تاریخچه انفورماتیک و روند پیشرفت سایت دانشگاه اشاره داشتند که اظهار داشتند که اتاق سرور که با هزینه ی حدود 240میلیون تومان آماده بهره برداری شده است، شامل تجهیزات ایمنی مناسب مانند سیستم اعلان و اطفاء حریق، اتاق پاور با UPS و استابلایزر مناسب، اتاق NOC مستقل، اتاق پایش (مونیتورینگ) مستقل، سیستم کولینگ، سیستم کنترل تردد، دوربین های حفاظتی، کف و سقف کاذب، درب های ضد سرقت، چاه ارت مستقل و... می باشد.  این پروژه ضمن افزایش  امنیت تجهیزات، طول عمر آنها را نیز افزایش داده و از اتلاف هزینه های بعدی جلوگیری می کند.
پس ازآن با حضور هیأت رئیسه دانشگاه پروژه های فوق مورد بهره برداری قرار گرفت.
لازم به ذکر است که یکی از دغدغه های اصلی رئیس دانشگاه پس از انتصاب ایشان در این پست، ارتقا سطح کمی و کیفی سایت های دانشگاه بوده است که امیدواریم با این تغییرات محقق شود. 

 

 

 

 


ش سهیلی
با سلام
در این خبر گزارش مناسب نوشته شده است، از زحماتتشان تشکر می نمایم، اما در بخش کارهای انجام شده بخش NOC(netwirk operation control) مگر مانیتورینگ و پایش شبکه انجام نمیشود که دوباره نوشتید یک اتاق مجزا برای مانیتورینگ و پایش در نظر گرفته شده است. خواهشمند است جواب ها را در ذیل همین پست قرار دهید
با تشکر
پست شده در ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ ۱۲:۵۸